Potřebujete srozumitelně vysvětlit problematické jazykové jevy, se kterými se dnes a denně setkáváte?

Naučím vás, jak zbavíte svůj projev a texty zbytečných chyb. Poradím vám, jak vyzrát na všechny ty jazykové nedokonalosti a pravopisné kotrmelce.

Jmenuji se Erika.

Čeština je mou celoživotní vášní a koníčkem. Vystudovala jsem obor Český jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně. Desátým rokem předávám zkušenosti svým žákům. I vám ráda s češtinou poradím, kdykoli budete potřebovat. 

Jsem tu proto, abych vás provedla temnými zákoutími našeho mateřského jazyka a ukázala vám, že i čeština může být zábavná. 

 

Mgr. Erika Hanáčková
Mgr. Erika Hanáčková
autorka projektu Čeština pro všechny, blogu www.erikahanackova.cz

Co vám přinese můj e-book?

 • už nebudete váhat, který tvar slova správně použít,
 • přijdete na kloub jazykovým jevům, se kterými jste dříve bojovali,
 • s větší jistotou se budete prezentovat na veřejnosti,
 • nebudete bezradní, když vás vaše děti požádají o pomoc s úkolem do češtiny,
 • žáci 5. a 9. tříd využijí můj e-book coby cvičebnici k přípravě na přijímací zkoušky,
 • rozšíříte si slovní zásobu,
 • oslníte svým kultivovaným projevem,
 • zjistíte, že i nepřehledné pravopisné poučky mohou být srozumitelné a zábavné.

Nemůžete se stále rozhodnout?

Několika mým kolegům vrtá hlavou, proč chci poskytnout takové množství informací. Lidé si je přece mohou najít sami! A to je fakt. Ale podívejme se na to i z druhé strany ...

Představte si, že už nemusíte složitě vyhledávat informace v odborných knihách, na internetu a v knihovně. Místo toho se můžete klidně věnovat pro vás příjemnějším činnostem. Získáte větší jistotu při domácí přípravě svých školáků. Nebudete zbytečně ztrácet nervy během psaní textů, bez kterých se náš každodenní život bohužel neobejde. Ušetříte spoustu drahocenného času a tím i peněz. O to víc chvil pak můžete trávit se svými blízkými. A víte co? Ještě se u toho i pobavíte!

         A to je super!

flecha-roja

Cena tohoto e-booku je 499 Kč.

Díky jeho hodnotným a současně i zábavným informacím jsem dokázala motivovat několik stovek žáků k cestě za naší mateřštinou. Mé pojetí je totiž osobité, jiné než v oficiálních jazykových příručkách. Stálo mě to spoustu času, energie a trpělivosti. Mnohdy jsem se cítila doslova zavalena množstvím studijních materiálů.

DNES UŽ VÍM, JAK VÁM TO VŠE USNADNIT!! 

Už nemusíte bloudit nepřehlednými uličkami jazykového labyrintu. Jsem tu, abych vám doporučila, kterým směrem se máte vydat. 

Se mnou se v češtině neztratíte.

V tuto chvíli zřejmě ještě váháte, zda je můj e-book pro vás tím pravým ořechovým.

Vždyť informace se dnes dají najít všude. 
Ano, to si také myslím.

svislacerna Ovšem těžko je naleznete všechny pěkně pohromadě v jednom balíčku. A navíc ještě prošpikované dávkou humoru.

balici_balici

A co když se vám můj e-book nebude líbit?

Velice mi záleží na vaší spokojenosti, a proto vám nabízím čtrnáctidenní garanci vrácení peněz. Zjistíte-li tedy, že e-book nesplnil vaše očekávání, bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze v plné výši v souladu s obchodními podmínkami.

Pokud jste doteď e-book neobjednali,
čtěte dál!

Právě nyní mám pro vás skvělou zprávu! V balíčku, který jsem pro vás připravila, najdete hned několik jedinečných bonusů. Všechny jsou součástí e-booku Více než 20 pravopisných chytáků, se kterými si už nebudete lámat hlavu. Nemusíte složitě pátrat ve svém počítači, kam se vám bonusy uložily. Budete je mít na jednom místě a lépe se vám s nimi bude pracovat.

Co ještě získáte s e-bookem?

 • BONUS PRO NENASYTNÉ ČTENÁŘE, jehož hodnota je 150 Kč. Ode mne ho však obdržíte ZDARMA. S těmito hodnotnými radami se nikde na českém trhu nesetkáte. Sestavila jsem je osobně, pouze pro vás.
 • MOZKOLAMY, praktické úkoly, se kterými máte možnost rozhýbat své mozkové závity. Jejich hodnota je 200 Kč. Vy je získáváte také ZDARMA, a to včetně jejich řešení.
 • Stanete se doživotními členy VIP KLUBU projektu Čeština pro všechny, jehož jsem autorkou. Na uvítanou vám nabízím ZDARMA PRAVOPISNOU A STYLISTICKOU KOREKTURU TEXTU v délce pěti normostran. Její hodnota je 500 Kč.

Náhled e-booku zde:

Co o e-booku napsali jeho nadšení čtenáři...

Eriko, je to naprosto super! Čtivé, jednoduše napsané (v dobrém slova smyslu) a velmi osobní. Moc se mi líbí pomůcky k častým chytákům (viz Pepa, jakoby "jako kdyby" apod.) a věřím tomu, že už budu psát e-mail jako elektronickou zprávu a ne jako vrchní nátěrovou hmotu Jen tak dál!

Ing. Jana ŽujováPPC specialist (internetová agentura SOVA NET) http://www.janazujova.cz/

Eriko, po přečtení tvého e-booku byl můj první dojem ten, že to máš opravdu dobře promyšlené. Český jazyk mám také ráda. Mile mne překvapilo, že jsem se z tvého e-booku dozvěděla i něco nového. Celkově se mi to líbilo, zvláště ta vtipná odlehčení a obrázky. Přeji ti, aby se ti dařilo. Jsi šikovná, že ses do toho pustila. I mně vadí, jak se v češtině často chybuje

Mgr. Vladimíra Novotnáučitelka ZŠ, Vážany u Vyškova

 

Pokud máte právě teď pocit, že můj e-book je pro vás jako stvořený, kupte si ho hned teď.

Je to tak jednoduché! 
Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a na další stránce pak vyplňte formulář.

E-book stojí 499 Kč. Vy máte možnost platit převodem. Obdržíte ho poté, co se platba objeví na mém účtu. 

                                     

 Klikněte zde!

Mgr. Erika Hanáčková

Čeština se mnou
je Čeština pro všechny.

 

 

 © 2016