Se mnou se nemusíte bát pravopisných chyb a nudných pouček


E-book ZDARMA

6 dopisů interpunkčním znaménkům aneb jak na ně vyzrát

Netradiční pojetí e-booku vám vyrazí dech!

Chcete podrobnější informace?

V Šesti dopisech si posvítíme na interpunkční znaménka, aby jim to ve vašich textech slušelo.
Už nebudete pochybovat:

  • Jak znaménka správně napsat,
  • kde je najít na vaší klávesnici,
  • jak je využít při psaní textů. 

ZDARMA si stáhněte e-book. To abyste věděli, jak si s nimi ve vašich písemnostech poradit.
A na jaká znaménka vlastně vyzrajete?

  • Na tečku,
  • pomlčku,
  • dvojtečku,
  • trojtečku,
  • uvozovky,
  • závorky.

Jste na vážkách? Nevíte, jestli do toho jít?

Pak si přečtěte,
co o e-booku napsali jeho první čtenáři.

Milá Eriko, děkuji za Tvůj e-book 6 dopisů interpunkčním znaménkům. Zhltla jsem ho. Kromě toho, že je velice poučný – mně osobně doplnil mnoho informací o těchto znaméncích – je napsaný neuvěřitelně zábavnou formou. E-book doporučuji každému, kdo píše (jakékoliv texty) nebo prostě jenom touží mít ty správné znalosti. Pro mne je tato forma mnohem přehlednější a pochopitelnější než listování ve Stručné mluvnici české. 6 dopisů s praktickými příklady. Skvělý nápad, báječné čtení. Ještě jednou děkuji.
Ing. Tereza Pyrchalová, MBA FengShui poradce a konzultant, www.terezapyrchalova.cz
Ahoj Eriko, moc děkuji za e-book, mám přečteno. Klaním se před tvojí fantazií. Takto ztvárnit by mě to nikdy nenapadlo, skvělý nápad. E-book se čte velmi příjemně a líbí se mi forma, jakou vzdělává. Věřím, že se z něho dozví zajímavé věci nejen dospělí, ale i děti. Určitě doporučuji si ho přečíst - stejně jako já v něm najdete něco, co si ze školy nepamatujete a v životě se bude hodit. Jako personalista totiž vím, že hrubky v životopise vás můžou lehce připravit o zajímavou pracovní nabídku.
Martina Koláčkovápersonalistka, www.martinakolackova.cz
Ahoj, Eriko,tak jsem to přečetla a máš to hrozně hezky napsané, nemohu tomu vůbec nic vytknout. Je to navíc napsané takovou tou hravou formou, podle které by se to klidně mohli učit dospělí i děti. No, já si to ujasnila hlavně s trojtečkou. Musím se jí omluvit, že jsem jí několikrát vynadala za mezeru na začátku věty.
Lenka SpurnáMyšlenkou k úspěchu, www.lenkaspurna.cz
Eriko, tvůj e-book je perfektní po obsahové i formální stránce. Coby učitelka oceňuji hravou formu, která usnadní zapamatování a učení!
Marie Korseltováučitelka pro 1. stupeň ZŠ, nyní na rodičovské dovolené
Jedním slovem: WOW! Nikdy by mě nenapadlo, jak zábavně se dá učit čeština. Díky, Eriko! Svůj rodný jazyk miluji a jsem ráda, že vznikají projekty na jeho osvětu. Ten tvůj je navíc velmi vtipný a čtivý. Kdyby byly učebnice českého jazyka psány tvým hravým stylem, nepsali by lidé dnes jako analfabeti. Přemýšlím, že bych založila iniciativu: „Eričin e-book do škol!“ Dokážeš vzbudit nadšení z obávaného. A to je něco, čím se zase na svém písečku zabývám i já. Velmi mne těší, jakým způsobem ses do toho pustila, a těším se na tvou další tvorbu.
Michaela Pokrupováwww.michaelapokrupova.cz
Paní Eriko, Váš e-book o interpunkčních znaménkách se mi moc líbil. Je napsán takovou lehkou a lehce srozumitelnou formou, přehledně a vtipně. Našla jsem v něm mnohé poučení, protože jsem o mnohých záludnostech ani nevěděla, tudíž jsem znaménka používala špatně. Teď jsem poučena. Díky. A těším se na další vaše e-booky.
J. RandákováMnichovo Hradiště

Na jeho 41 stranách najdete hodnotné informace a ještě se u toho pobavíte.

Máte rádi dárečky?
Já to tušila!

S interpunkčními znaménky mám pro vás jeden na závěr.