Se mnou se nemusíte bát pravopisných chyb a nudných pouček

KDO JSEM A CO DĚLÁM?

Jmenuji se Erika Hanáčková.
Jsem tu proto, abych lidem předávala své znalosti z češtiny tak, aby se pro ně stala srozumitelnou a zábavnou.
Pomáhám všem uživatelům českého jazyka pochopit mnohdy složitá pravopisná pravidla a vyznat se ve sděleních, která nás dennodenně obklopují. 

MÉ NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY NA BLOGU

Přepis videa nebo audionahrávky do textové podoby

Věřím, že se mezi čtenáři mého blogu najde dost tvořivých nadšenců. V hlavě vám víří spoustu nápadů, ale…

Celý článek

Kdy používáme spojovník

Co je to vlastně ten spojovník? Na klávesnici ho najdete blízko otazníku a v celé své kráse vypadá…

Celý článek

Zvu vás do svého království

Přátelé, zvu vás na prohlídku svého království. K jeho získání mi však nepomohly pohádkové úkoly. Nezabila jsem…

Celý článek

DÁREK PRO VÁS

Věnuji vám zcela ZDARMA celou kapitolu z mého (v pořadí již druhého) e-booku Více než 20 pravopisných chytáků, se kterými si už nebudete lámat hlavu.

A to není vše!

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI

E-BOOKU

6 dopisů interpunkčním znaménkům aneb jak na ně vyzrát

Milá Eriko, děkuji za Tvůj e-book 6 dopisů interpunkčním znaménkům. Zhltla jsem ho. Kromě toho, že je velice poučný – mně osobně doplnil mnoho informací o těchto znaméncích – je napsaný neuvěřitelně zábavnou formou. E-book doporučuji každému, kdo píše (jakékoliv texty) nebo prostě jenom touží mít ty správné znalosti. Pro mne je tato forma mnohem přehlednější a pochopitelnější než listování ve Stručné mluvnici české. 6 dopisů s praktickými příklady. Skvělý nápad, báječné čtení. Ještě jednou děkuji.

Ing. Tereza Pyrchalová, MBA, FengShui poradce a konzultant, www.terezapyrchalova.cz

Ahoj Eriko, moc děkuji za e-book, mám přečteno. Klaním se před tvojí fantazií. Takto ztvárnit by mě to nikdy nenapadlo, skvělý nápad. E-book se čte velmi příjemně a líbí se mi forma, jakou vzdělává. Věřím, že se z něho dozví zajímavé věci nejen dospělí, ale i děti. Určitě doporučuji si ho přečíst - stejně jako já v něm najdete něco, co si ze školy nepamatujete a v životě se bude hodit. Jako personalista totiž vím, že hrubky v životopise vás můžou lehce připravit o zajímavou pracovní nabídku.

Martina Koláčková, personalistka, www.martinakolackova.cz

Ahoj, Eriko,tak jsem to přečetla a máš to hrozně hezky napsané, nemohu tomu vůbec nic vytknout. Je to navíc napsané takovou tou hravou formou, podle které by se to klidně mohli učit dospělí i děti. No, já si to ujasnila hlavně s trojtečkou. Musím se jí omluvit, že jsem jí několikrát vynadala za mezeru na začátku věty.

Lenka Spurná, Myšlenkou k úspěchu, www.lenkaspurna.cz

Eriko, tvůj e-book je perfektní po obsahové i formální stránce. Coby učitelka oceňuji hravou formu, která usnadní zapamatování a učení!

Marie Korseltováučitelka pro 1. stupeň ZŠ, nyní na rodičovské dovolené

Jedním slovem: WOW! Nikdy by mě nenapadlo, jak zábavně se dá učit čeština. Díky, Eriko! Svůj rodný jazyk miluji a jsem ráda, že vznikají projekty na jeho osvětu. Ten tvůj je navíc velmi vtipný a čtivý. Kdyby byly učebnice českého jazyka psány tvým hravým stylem, nepsali by lidé dnes jako analfabeti. Přemýšlím, že bych založila iniciativu: „Eričin e-book do škol!“ Dokážeš vzbudit nadšení z obávaného. A to je něco, čím se zase na svém písečku zabývám i já. Velmi mne těší, jakým způsobem ses do toho pustila, a těším se na tvou další tvorbu.

Michaela Pokrupováexpertka na mluvené projevy, www.michaelapokrupova.cz