Se mnou se nemusíte bát pravopisných chyb a nudných pouček

KDO JSEM A CO DĚLÁM?

Pomohu vám v případě, že potřebujete poradit s pravopisem.

Jednoduše a srozumitelně vysvětluji, jak vyzrát na nejrůznější češtinářské chytáky a výjimky.

Mgr. Erika Hanáčková

VIDEO PRO VÁS

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NAJDETE MNE NA FACEBOOKU

MŮJ VIDEO YOUTUBE KANÁL

CO O MÉ PRÁCI ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI E-BOOKU

6 dopisů interpunkčním znaménkům aneb jak na ně vyzrát

Milá Eriko, děkuji za Tvůj e-book 6 dopisů interpunkčním znaménkům. Zhltla jsem ho. Kromě toho, že je velice poučný – mně osobně doplnil mnoho informací o těchto znaméncích – je napsaný neuvěřitelně zábavnou formou. E-book doporučuji každému, kdo píše (jakékoliv texty) nebo prostě jenom touží mít ty správné znalosti. Pro mne je tato forma mnohem přehlednější a pochopitelnější než listování ve Stručné mluvnici české. 6 dopisů s praktickými příklady. Skvělý nápad, báječné čtení. Ještě jednou děkuji.
Ing. Tereza Pyrchalová, MBA, FengShui poradce a konzultant, www.terezapyrchalova.cz
Ahoj Eriko, moc děkuji za e-book, mám přečteno. Klaním se před tvojí fantazií. Takto ztvárnit by mě to nikdy nenapadlo, skvělý nápad. E-book se čte velmi příjemně a líbí se mi forma, jakou vzdělává. Věřím, že se z něho dozví zajímavé věci nejen dospělí, ale i děti. Určitě doporučuji si ho přečíst - stejně jako já v něm najdete něco, co si ze školy nepamatujete a v životě se bude hodit. Jako personalista totiž vím, že hrubky v životopise vás můžou lehce připravit o zajímavou pracovní nabídku.
Martina Koláčková, personalistka, www.martinakolackova.cz
Ahoj, Eriko,tak jsem to přečetla a máš to hrozně hezky napsané, nemohu tomu vůbec nic vytknout. Je to navíc napsané takovou tou hravou formou, podle které by se to klidně mohli učit dospělí i děti. No, já si to ujasnila hlavně s trojtečkou. Musím se jí omluvit, že jsem jí několikrát vynadala za mezeru na začátku věty.
Lenka Spurná, Myšlenkou k úspěchu, www.lenkaspurna.cz
Eriko, tvůj e-book je perfektní po obsahové i formální stránce. Coby učitelka oceňuji hravou formu, která usnadní zapamatování a učení!
Marie Korseltováučitelka pro 1. stupeň ZŠ, nyní na rodičovské dovolené
Jedním slovem: WOW! Nikdy by mě nenapadlo, jak zábavně se dá učit čeština. Díky, Eriko! Svůj rodný jazyk miluji a jsem ráda, že vznikají projekty na jeho osvětu. Ten tvůj je navíc velmi vtipný a čtivý. Kdyby byly učebnice českého jazyka psány tvým hravým stylem, nepsali by lidé dnes jako analfabeti. Přemýšlím, že bych založila iniciativu: „Eričin e-book do škol!“ Dokážeš vzbudit nadšení z obávaného. A to je něco, čím se zase na svém písečku zabývám i já. Velmi mne těší, jakým způsobem ses do toho pustila, a těším se na tvou další tvorbu.
Michaela Pokrupováexpertka na mluvené projevy, www.michaelapokrupova.cz

MÉ NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY NA BLOGU

V dalším článku se dozvíte spoustu informací o slovesech. Abyste se nemuseli zdržovat jejich složitým vyhledáváním, zde…
O číslovkách už jste se dozvěděli v předchozím článku. To ale stále není všechno, proto mám pro vás…
Další ze série článků o slovních druzích je tu. Podíváme se konkrétně na číslovky. I mezi nimi…

DÁREK PRO VÁS

Věnuji vám zcela ZDARMA celou kapitolu z mého (v pořadí již druhého) e-booku Více než 20 pravopisných chytáků, se kterými si už nebudete lámat hlavu.

A to není vše!