Se mnou se nemusíte bát pravopisných chyb a nudných pouček

Doučování na míru 

Máte doma žáka nebo studenta, který potřebuje doučit
český jazyk?

Zameškalo vaše dítě (např. z důvodu nemoci či zahraničního pobytu) velkou část učební látky?

Nestíhá rychlé tempo výuky ve škole? Potřebuje více času
pro pochopení učiva?

Připravuje se ke zkouškám z češtiny?

Sháníte někoho, kdo by doučil vaše dítko školou povinné?

Už nemusíte hledat! Jsem tu, abych vám pomohla.
Nabízím online doučování českého jazyka.

 

Více o mně 

Jmenuji se Erika.

Čeština je mou celoživotní vášní a koníčkem. Vystudovala jsem obor Český jazyk a literatura na Masarykově univerzitě v Brně. Desátým rokem předávám zkušenosti svým žákům. I vám ráda s češtinou poradím, kdykoli budete potřebovat. 

Jsem tu proto, abych vás provedla temnými zákoutími našeho mateřského jazyka a ukázala vám, že i čeština může být zábavná. 

 

Mgr. Erika Hanáčková
Mgr. Erika Hanáčková
autorka projektu Čeština pro všechny, blogu www.erikahanackova.cz

Autorka e-booků 5 rad, jak se neutopit v češtině, 6 dopisů interpunkčním znaménkům aneb jak na ně vyzrát a Více než 20 pravopisných chytáků, se kterými si už nebudete lámat hlavu. Expertka, lektorka českého jazyka, korektorka, copywriterka, blogerka, nadšená propagátorka českého pravopisu a stylistiky. Zábavnou a jednoduchou formou vás naučí, jak se spisovně vyjadřovat a jak správně psát.

CHCI VĚDĚT VÍC O ONLINE DOUČOVÁNÍ !!!

 • 1
  Vaše dítě nemusí nikam jezdit, nikdo nebude jezdit k vám.
 • 2
  Vše probíhá z pohodlí vašeho domova, nebo odkudkoli je vám libo.
 • 3
  Nemusíte se podřizovat přesně danému času.

BUDETE POTŘEBOVAT NĚJAKÉ SPECIÁLNÍ
POČÍTAČOVÉ PROGRAMY?

Ne. Postačí vám běžný počítač s připojením na internet, poznámkový blok a něco na psaní. Pak už zbývá jen přemluvit mozek vašeho školáka, aby se taky zapojil. A hlavně  – naladit úsměv na tváři (protože s ním, jak známo, jde všechno líp).

JAK TO PROBÍHÁ?

 • 1
  Nejprve vyplníte formulář níže. Do kolonky „váš požadavek“ uvedete, o jaký typ doučování byste měli zájem (za jakým účelem, pro jakou věkovou kategorii, jaké konkrétní učivo).
 • 2
  Do 24 hodin od vyplnění formuláře ode mne obdržíte potvrzovací e-mail. Poté vás poprosím o týden vašeho času. Ten bych ráda věnovala přípravě na doučování vašeho dítěte. Na základě vašich požadavků sestavím individuální studijní plán. Získáte tak přehled o probíraném učivu a jeho rozsahu.
 • 3
  A pak už může začít naše komunikace, která bude probíhat prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo přes skype. V pravidelných intervalech (obvykle jedenkrát týdně) budu vašemu dítěti zasílat úkoly. Po jejich vypracování je obdržím zpět. A pak už se zaměřím na vysvětlování problematických jevů, pravopisných pravidel a všeho, co bude aktuálně třeba.
 • 4
  Jednodušší záležitosti objasním podrobně v e-mailu, u složitějších pak není problém domluvit se na konzultacích po telefonu nebo přes skype. Díky tomu budu s vaším dítětem v přímém kontaktu, což také napomůže k efektivnějšímu upevňování a prohlubování učiva.

TO MI  N E V Y H O V U J E,  PROTOŽE JSEM Z VYŠKOVA A OKOLÍ

PŘECE JEN MI  V Y H O V U J E  DOUČOVÁNÍ ONLINE

KOLIK VÁS TO BUDE STÁT ???

Minimální doba doučování je jeden měsíc.

sestavení individuálního studijního plánu na 1 měsíc250 Kč (částka bude připočtena k celkové ceně)
zadání a následné odůvodnění úkolů250 Kč za týden, tedy 1000 Kč za 1 měsíc
celkové vyhodnocení pokroků (případně návrh dalšího postupu)ZDARMA
konzultace po telefonu (nepovinné)300 Kč za každých započatých 45 minut
konzultace přes skype (nepovinné)320 Kč za každých započatých 45 minut

Minimální částka za doučování po dobu jednoho měsíce
činí 1250 Kč (plán + úkoly).

Před zahájením doučování si účtuji zálohu 50 % z celkové částky za 1 měsíc. Po skončení doučování pak zaplatíte zbývající část. Finanční částka za konzultace se platí předem a musí být připsána na účtu ještě před začátkem telefonické nebo skypové konzultace. 

 

Platba probíhá převodem z účtu na účet. (obchodní podmínky)

TO NENÍ VŠE, RÁDA BYCH VÁM TAKÉ NĚCO VĚNOVALA.

Jako dárek ode mne obdržíte 45 minut telefonické konzultace v hodnotě 300 Kč  ZDARMA, kterou budete moci využít do tří měsíců od skončení doučování. (Vy mi pouze napíšete telefonní číslo, na které vám já zavolám.)

A navíc ještě získáváte možnost využít moji službu Korektury textu. Vypracuji pro vás zdarma korekturu textu v rozsahu pěti normostran. Ušetříte tím 400 korun. (U delších textů postupuji dle ceníku, který najdete zde.)

Chcete vědět, co na moji práci říkají rodiče žáků?

Synovi tento způsob doučování (k přijímacím zkouškám) maximálně vyhovoval. Zaplatila jsem mu i další kurzy – na obou školách, na které se hlásí. Ale tento váš způsob mu vyhovoval více. (Nezmínil se o ničem, co by mu ve vašem doučování chybělo.) Coby rodič jsem byla s vaším doučováním spokojena. Vyhovoval mi náš způsob komunikace pomocí e-mailů. Informace od vás byly srozumitelné.

Jitka Hrabovskáchemička, Slavkov u Brna

P Ř Á T E L É,

věřím, že s vaším dítětem (žákem či studentem) vyzrajeme na všechny ty pravopisné a stylistické strašáky, se kterými si teď neví rady. Udělám pro to maximum! Protože svoje znalosti z českého jazyka předávám nejen hlavou, ale i srdcem.

Čeština se mnou je Čeština pro všechny

vaše Erika

A TADY JE VÁŠ FORMULÁŘ.

Po jeho vyplnění na vás čeká malé překvapení…