Se mnou se nemusíte bát pravopisných chyb a nudných pouček


Zdarma si stáhněte e-book

5 rad, jak se neutopit v češtině - váš záchranný kruh

v moři pravopisných jevů

Během deseti let pedagogické činnosti se mi nakupily stovky otázek od mých žáků a jejich rodičů, kolegů či známých. V e-booku najdete pět nejfrekventovanějších dotazů.

A nyní se vás pro změnu budu ptát já:

  • Rádi byste se zdokonalili v pravopisu?
  • Chcete psát tak, aby to mělo hlavu a patu?
  • Mluvíte bez ladu a skladu?
  • Chcete s tím zatočit?

Pokud si odpovíte alespoň jednou ANO, pak jste tu správně.

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí

Váháte ještě?

Přečtěte si, co o e-booku napsali jeho nadšení čtenáři:

Paní Hanáčková, děkuji Vám za e-book, toto je jedno z témat, které mám ráda. Školím komunikaci po telefonu a používání spisovné češtiny je samozřejmě součástí. A Vámi uvedená první rada týkající se oslovení klienta a skloňování, to je věc, kterou mi mluvíte z duše. Mám pocit, že skloňování a používání 5. pádu se vytrácí z naší komunikace. „Dobrý den, pane Novák“ to opravdu neeeeee. Každopádně Vám děkuji za příjemné čtení a těším se na další vychytávky.
Kateřina Jasinská Lektor, trenér, konzultant, www.jak-komunikovat.cz
Eriko, tvůj e-book jsem si stáhla ráno hned po probuzení a ještě v koupelně jsem se do něj začetla…..a přečetla ho celý. Češtinu mám ráda a tak mě tvůj blog i e-book velice baví. Rozhodně bych podobných publikací od tebe přivítala více, aby bylo z čeho čerpat, když si člověk neví rady s češtinou. Já osobně bych nabyté informace využila ve své soukromé i profesní každodenní komunikaci. Těchto "5 rad, jak se neutopit v češtině" bych doporučila všem, kteří mají češtinu rádi podobně jako já. Děkuji autorce a těším se na další e-book i článek.
Ing. Tereza Pyrchalová, MBAFengShui poradce a konzultant, www.terezapyrchalova.cz
Eriko, díky za e-book "5 rad, jak se neutopit v češtině". Originální nápad.
Veronika Laura Boháčková
Milá Eriko, konečně jsem si přečetl Vaše " dílko. " Bylo to pro mne zajímavé, poučné a milé počtení, taková pěkná miniexkurzička do krás a tajů českého jazyka.. Je zřejmé, že máte svůj obor současně i jako zábavu - koníčka. Určitě se Vám to ve Vašem zaměstnání vrací a vyplácí. Ujišťuji Vás, že tento Váš e-book se v mém počítači určitě neztratí, založil jsem pro něj dokonce novou složku. Rád si opět přečtu Vaše další povídání.
Vladimír Peška, učitel, Vyškov
Mám velikou radost, že se konečně naučím něco správně ohledně českého jazyka. Měla jsem s češtinou problémy už na základce a nechápala jsem, jak moje spolužačka Erika může dostávat z diktátů samé jedničky. Dost jsme jí to všichni záviděli, protože byla snad jediná ze třídy, která měla jedničku vždy. My spolužáci jsme jí říkali: "Ty to máš jasný, že budeš učitelka českého jazyka." A tak se i stalo, prostě vynikala v tomto oboru už na základní škole. A to jsme ještě netušili, že později bude mít své webovky a blog. Veliká gratulace a klobouk dolů! Konečně budu vědět, co jak napsat a určitě se budu vracet i ke starším článkům. Děkuji, Eri, za to, co pro nás děláš.
Ing. Jitka Škrobovávrchní referent finančního úřadu, Vyškov
Děkuji za Váš e book, našla jsem v něm užitečné rady. Dostala jsem se do pracovní pozice, kde musím psát. A díky Vám zjišťuji, že píšu s pravopisnými chybami, například v oslovení.
Bc. Magdalena Dušáková, ředitelka předškolního zařízení JU

Stáhněte si e-book ZDARMA.
Proplujete tak hladce divokými vodami češtiny.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí